هدف انجمن علمی شیمی ایجاد ارتباط بیشتر صنعت با دانشگاه امیرکبیر

2018-06-24T15:07:07+04:3018 جولای 2016|دسته‌بندی: آموزشی|بدون ديدگاه

علی حسین زاده، دبیر انجمن مهندسی شیمی دانشگاه امیرکبیر در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص معرفی  انجمن علمی شیمی گفت: انجمن متشکل از دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت‌های علمی است که در زمینه‌های گوناگونی به فعالیت می‌پردازد  و کاندید ها با رای دیگر دانشجویان منتخب می شوند .

حسین زاده در خصوص هدف این انجمن گفت: هدف  انجمن علمی شیمی به کار گیری بیشتر صنعت و ارتباط بین دانشگاه و صنعت است و ملزوماتی که دانشجویان در صنعت نیاز دارند و به آن توجه  نمی‌شود در دانشگاه در اختیار آنان گذاشته می شود  تا دانشجویانی که در آینده خواهان شغل هستند توان آن را داشته باشند.

وی با اشاره به برنامه‌های انجام شده در انجمن گفت: تاکنون ۶۰ برنامه  در حوزه های مختلف اجرا شده که شامل دوره‌های تخصصی و صنعتی، بازدید از کارخانه‌های مختلف استان، همایش و برگزاری دوره (صدا) ، دوره‌هایی با شرکت داروسازی تیناژن که مراحل جداسازی دارو را ارائه داد و دوره تربیت کارشناسی فرآیند که  معمولا برای افراد شاغل در صنعت است اما با  درخواست های انجمن در دانشگاه امیرکبیر برای دانشجویان برگزار شد .
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

ثبت ديدگاه


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/samenshi/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613