نیترات کلسیم

نیترات کلسیم
نیترات کلسیم2020-02-12T15:30:44+03:30

Project Description

نیترات کلسیم

معرفی محصول

نیترات کلسیم یکی از نمک های پر مصرف کلسیم است که به رنگ سفید می باشد و به دلیل حلالیت بالای آن در آب بر خلاف سایر ترکیبات رایج کلسیم نظیر سولفات کلسیم، کربنات کلسیم و هیدروکسید کلسیم، مصارف زیادی دارد. کاربردهای نیترات کلسیم بیشتر نیترات کلسیم تولید شده در کشاورزی مصرف می شود، دلیل این امر عدم حلالیت کلسیم کربنات کلسیم خاک در آب می باشد، اما نیترات کلسیم کاملا در آب محلول بوده و قابل جذب توسط گیاه می باشد. این محصول باعث افزایش مقاومت دیواره ی سلولی گیاه و کمک به جذب سایر عناصر غذایی می شود.

نیترات کلسیم باعث جلوگیری از موارد زیر می شود:

نیترات کلسیم یکی از نمک های پر مصرف کلسیم است که به رنگ سفید می باشد و به دلیل حلالیت بالای آن در آب بر خلاف سایر ترکیبات رایج کلسیم نظیر سولفات کلسیم، کربنات کلسیم و هیدروکسید کلسیم، مصارف زیادی دارد. کاربردهای نیترات کلسیم بیشتر نیترات کلسیم تولید شده در کشاورزی مصرف می شود، دلیل این امر عدم حلالیت کلسیم کربنات کلسیم خاک در آب می باشد، اما نیترات کلسیم کاملا در آب محلول بوده و قابل جذب توسط گیاه می باشد. این محصول باعث افزایش مقاومت دیواره ی سلولی گیاه و کمک به جذب سایر عناصر غذایی می شود. نیترات کلسیم باعث جلوگیری از موارد زیر می شود: پوسیدگی میوه ها لکه تلخ میوه ها سیاه شدن گلگاه چوب پنبه ای شدن میوه ها سرمازدگی گیاه و میوه ها کاهش عمر میوه ها و گل های زینتی کاهش مقاومت به بیماری ها ویزگی های کود نیترات کلسیم قابلیت جذب بالا و مستقیم کود افزایش عملکرد و کیفیت محصول و افزایش اندازه میوه ها استحکام دیواره سلولی و در پی آن استحکام شاخ و برگ و میوه گیاهان افزایش عمر انباری محصولات باغی و سبزیجات و بهبود وضعیت بازار پسندی آنها کاهش از دست دهی آب میوه ها و سبزیجات پس از برداشت افزایش مقاومت گیاه به آفات و بیماری ها افزایش مقاومت گیاه به کم آبی افزایش مقاومت گیاه به سرمازدگی رشد و توسعه بهتر ریشه افزایش جذب عناصر غذایی پتاسیم و منیزیم از نیترات کلسیم در پیش تصفیه ی آب، ساخت حمام های سرد کننده ی مواد، تولید ساروج، سفت کاری و اندود کاری نیز استفاده می شود.

مشخصات فنی

Item VALUE
purity ۹۹%min
calcium oxide ۲۳٫۴%min
Nitrogen ۱۱٫۸۰%min
PH ۴-۷
water insoluble ۰٫۰۰۴%max
heavy metal ۰٫۰۰۱max
Fe ۰٫۰۰۲max
Chloride ۰٫۰۰۵max
sulfate ۰٫۰۳max
GG Solutions Gas Dispenser BA-300
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

ثبت ديدگاه


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/samenshi/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613