Loading...

درباره ما

درباره ما
درباره ما2020-01-21T09:42:12+03:30

شرکت سامن شیمی ایرانیان

سهامی خاص

شماره ثبت : ۱۹۴۸۸۹

بسمه تعالی

شرکت سامن شیمی ایرانیان در طی ۲۵ سال فعالیت باتوجه به رشد تكنولوژي و توسعه ی بخشهاي علمي و توانايي بشر در فتح قله هاي رفيع علم و دانش، كوشش  خود را در قسمت هاي مختلف صنعت، معطوف به فروش و توليد گردانیده است.

این شرکت هدف خود را بر پايه ارتقاي سيستم ها و تجهيزات موجود گذاشته و با استفاده ‏از تخصص،تعهد، تجربه و دانش هاي نوين اقدام به تهيه و تولید مواد شیمیایی خاص ، آزمایشگاهی و صنعتی – مواد اولیه صنایع – پتروشیمی – کشاورزی – دارویی  نهاده است . شرکت سامن شیمی به عنوان تامين کننده  و تولید کننده ی مواد شیمیایی درصدد ‏است تا كيفيت را در قالب استانداردهاي بين المللي رعايت کرده و به دنبال گسترش روابط خود ، با ‏همه ي واحدهاي مرتبط می باشد .‏

این شرکت با بکارگیری علم روز و همکاران متخصص ومجرب خود ، در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت ایران مطرح است و از آن می توان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های وارد کننده و توزیع کننده انواع مواد شیمیایی در ایران نام برد .همچنین با بيش از دو دهه افتخار همکاری با پتروشیمی ، پالایشگاه ها  و صنایع نظامی همچنین دانشگاهيان، مراكز تحقيقاتي، آموزشي، پژوهشي، كارگاه ها، كارخانه ها و كليه ‏صنايع وابسته و شرکت های تابع  را داشته است و جهت حمایت از تولید داخلی توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع را از تولیدات داخلی با کیفیت بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و تمام توان خود را براي ارائه به بهترين كيفيت به كار بسته است .‏

وجه تمايز شرکت سامن شیمی ایرانیان

مشتری مداری:  شرکت سامن شیمی ایرانیان مشتری را در فرآيند کاری خود سرلوحه تمامی امور قرار داده و در جهت رضايتمندی مشتريان عزيز گام بر می‌دارد.

کارکنان متخصص و مجرب:  شرکت سامن شیمی ایرانیان با داشتن مجموعه‌ای از افراد تحصيل‌کرده و مجرب در رشته شيمی تمام توان خود را در جهت دادن مشاوره مناسب و از بين بردن دغدغه‌های فنی مشتريان گرامی به کار بسته است.
تضمين اصالت کالاها: شرکت سامن شیمی ایرانیان با هدف ارائه‌ی کالای اورجينال و با کيفيت  تمام کالاهای ارائه شده توسط اين شرکت را تضمين می‌نمايد.

قيمت مناسب: شرکت سامن شیمی ایرانیان با ارائه‌ی مناسب‌ترين قيمت‌ها برای شما مشتريان عزيز در جهت حفظ منافع مادی شما عزيزان اقدام می‌نمايد.

برای تماس با ما آماده اید؟

آیا پرسشی دارید؟

تماس با ما

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/samenshi/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613