Loading...

درباره ما

درباره ما
درباره ما2020-01-21T09:42:12+03:30

شرکت سامن شیمی ایرانیان

سهامی خاص

شماره ثبت : ۱۹۴۸۸۹

بسمه تعالی

شرکت سامن شیمی ایرانیان در طی ۲۵ سال فعالیت باتوجه به رشد تكنولوژي و توسعه ی بخشهاي علمي و توانايي بشر در فتح قله هاي رفيع علم و دانش، كوشش  خود را در قسمت هاي مختلف صنعت، معطوف به فروش و توليد گردانیده است.

این شرکت هدف خود را بر پايه ارتقاي سيستم ها و تجهيزات موجود گذاشته و با استفاده ‏از تخصص،تعهد، تجربه و دانش هاي نوين اقدام به تهيه و تولید مواد شیمیایی خاص ، آزمایشگاهی و صنعتی – مواد اولیه صنایع – پتروشیمی – کشاورزی – دارویی  نهاده است . شرکت سامن شیمی به عنوان تامين کننده  و تولید کننده ی مواد شیمیایی درصدد ‏است تا كيفيت را در قالب استانداردهاي بين المللي رعايت کرده و به دنبال گسترش روابط خود ، با ‏همه ي واحدهاي مرتبط می باشد .‏

این شرکت با بکارگیری علم روز و همکاران متخصص ومجرب خود ، در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت ایران مطرح است و از آن می توان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های وارد کننده و توزیع کننده انواع مواد شیمیایی در ایران نام برد .همچنین با بيش از دو دهه افتخار همکاری با پتروشیمی ، پالایشگاه ها  و صنایع نظامی همچنین دانشگاهيان، مراكز تحقيقاتي، آموزشي، پژوهشي، كارگاه ها، كارخانه ها و كليه ‏صنايع وابسته و شرکت های تابع  را داشته است و جهت حمایت از تولید داخلی توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع را از تولیدات داخلی با کیفیت بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و تمام توان خود را براي ارائه به بهترين كيفيت به كار بسته است .‏

وجه تمايز شرکت سامن شیمی ایرانیان

مشتری مداری:  شرکت سامن شیمی ایرانیان مشتری را در فرآيند کاری خود سرلوحه تمامی امور قرار داده و در جهت رضايتمندی مشتريان عزيز گام بر می‌دارد.

کارکنان متخصص و مجرب:  شرکت سامن شیمی ایرانیان با داشتن مجموعه‌ای از افراد تحصيل‌کرده و مجرب در رشته شيمی تمام توان خود را در جهت دادن مشاوره مناسب و از بين بردن دغدغه‌های فنی مشتريان گرامی به کار بسته است.
تضمين اصالت کالاها: شرکت سامن شیمی ایرانیان با هدف ارائه‌ی کالای اورجينال و با کيفيت  تمام کالاهای ارائه شده توسط اين شرکت را تضمين می‌نمايد.

قيمت مناسب: شرکت سامن شیمی ایرانیان با ارائه‌ی مناسب‌ترين قيمت‌ها برای شما مشتريان عزيز در جهت حفظ منافع مادی شما عزيزان اقدام می‌نمايد.

برای تماس با ما آماده اید؟

آیا پرسشی دارید؟